سایت سودایران

افزایش درآمد و رونق کسب و کار با تبلیغات اینترنتی!

همانطور که می دانید در حال حاضر یکی از بهترین راهکارها برای رونق کسب و کار، افزایش تعداد مشتریان و افزایش درآمد استفاده از آگهی رایگان اینترنتی و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است. تبلیغات در اینترنت به علت ویژگی های منحصر به فردی که دارد می تواند در رونق گرفتن کسب و کار و افزایش درآمد شما نقش قابل توجهی داشته باشد. تبلیغات اینترنتی به نسبت سایر انواع روشهای تبلیغات و بازاریابی مزیتهایی دارد که باعث می شود به عنوان بهترین و یا یکی از بهترین روشها برای بازاریابی کالا و خدمات، جذب مشتری و در کل برای رونق کسب و کارها مورد توجه قرار گیرد. از جمله مزیتهای تبلیغات اینترنتی این است که آگهی و تبلیغات شما در کل کشور قابل مشاهده بوده و کاربران به صورت ۲۴ ساعته می توانند آگهی شما را ببینند. تبلیغات اینترنتی به نسبت سایر انواع روشهای تبلیغاتی ارزانتر و به صرفه تر هم می باشد. در بسیاری از سایتهای آگهی اینترنتی، مانند سودایران، به صورت کاملا رایگان می توانید آگهی و تبلیغ خودتان را درج کنید.

 

 

یکی از بهترین وب سایتهایی که در زمینه آگهی و تبلیغات اینترنتی فعالیت دارد سایت سودایران (www.SoodIran.com) می باشد. سایت سودایران یکی از پربازدیدترین و معتبرترین سایتهای تبلیغات اینترنتی ایران است. در این وب سایت گروه بندی متنوعی برای درج تبلیغات اینترنتی از جمله املاک و اتومبیل، خودرو، استخدام و بازارکار، تدریس خصوصی و آموزش، کامپیوتر، موبایل، کنکور، صنعت و برق صنعتی، ارتباطات، انواع خدمات و لوازم، ثبت شرکت و رتبه بندی و … در نظر گرفته شده است. سایت سودایران تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است و به بهترین شکل متقاضیان کالا و خدمات شما را به سمت آگهی شما میل می دهد. برای رونق کسب و کار، افزایش تعداد مشتریان و افزایش سود کسب و کار خودتان در هر جای ایران فرصت درج آگهی در سایت سودایران را از دست ندهید. به منظور مشاهده صفحه اصلی سایت سودایران و درج آگهی در این وب سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

درج آگهی رایگان

 

 

به منظور ثبت آگهی و تبلیغات مفید و پربازده موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

۱- عنوان (TITLE) آگهی را مناسب متن آن انتخاب کنید. عنوان آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید.

۲-متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند.

۳- آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.

۴-برای آگهی و تبلیغات خودتان عکس یا تصویر انتخاب کنید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

ارسال نظر

0 نظر